Переключиться на мобильную версию

Росія та Грузія поновлюють видачу віз громадянам обох країн

Грузія відновить видачу віз російським громадянам без обмежень. Росія зробить аналогічні кроки, але в обмеженому режимі.
Росія та Грузія видаватимуть візи громадянам обох країн
Росія та Грузія видаватимуть візи громадянам обох країн
p-p.com.ua

Як повідомив консул Грузії у Росії Зураб Патарадзе, із 4 березня грузинська сторона відновить видачу віз російським громадянам без жодних обмежень. Водночас, за його словами, Російська Федерація буде видавати у Тбілісі російські візи громадянам Грузії в обмеженому режимі через швейцарських дипломатів.

"На першому етапі візи видаватимуть громадянам Грузії на підставі приватних запрошень від членів сім'ї та близьких родичів у Росії. Не будуть видавати робочі та туристичні візи", - сказав Патарадзе. За його словами, ймовірно, російська сторона буде розглядати питання, пов'язані із видачею російських віз громадянам Грузії з гуманітарних мотивів.

Раніше перший заступник глави МЗС РФ Андрій Денисов заявляв, що відновлення дипломатичних відносин між Росією та Грузією залежить від Тбілісі. "Ініціатором розриву дипломатичних відносин була грузинська сторона і, тому їй, мабуть, і вирішувати, чи будуть відносини відновлені, і якщо так - то коли", - сказав він у грудні минулого року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь