Переключиться на мобильную версию

Працівники ХМЗ покинули будівлю Херсонської облради

Працівники Херсонського машинобудівного заводу покинули будівлю обласної державної адміністрації та облради.
Працівники Херсонського машинобудівного заводу покинули будівлю обласної державної адміністрації
Працівники Херсонського машинобудівного заводу покинули будівлю обласної державної адміністрації
politics.kherson.ua
Про це повідомив керівник незалежної профспілки Петровець Леонід Немченок. За його словами, завтра, 3 березня, на підприємстві збереться ініціативна група і вирішить, як діяти далі.

"Завтра ми зберемося і вирішимо, що робити. Також ми плануємо зустрітися із Демехіним і вислухати його точку зору щодо ситуації", - повідомив Немченок.

Водночас, як повідомив прес-секретар прокурора області Федір Самойленко, у прокуратурі Херсона заявили про відсутність підстав для порушення кримінальної справи за фактом захоплення будівлі ОДА.

Зокрема, за його інформацією, до прокуратури не надходили жодні заяви про захоплення будівлі. Водночас, зазначив Самойленко, якщо така заява буде, то прокуратура розгляне її, після чого може порушити справу.
Він також пояснив, що у ст. 341 Кримінального кодексу України сказано, що під захопленням установи мається на увазі також блокування її роботи.

Як повідомлялося, сьогодні, 2 березня, робітники Херсонського машинобудівного заводу відмовилися залишати перший поверх будівлі Херсонської обласної держадміністрації та облради, де у них відбувалася зустріч із губернатором, вимагаючи виплатити борги зі зарплати.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь