Переключиться на мобильную версию

У Москві розпочинається новий процес у справі Ходорковського

У вівторок, 3 березня, в Хамовнічному суді Москви розпочинається суд по новій кримінальній справі проти колишніх власників компанії ЮКОС Михайла Ходорковського і Платона Лебедєва.

Попередні слухання вестимуться у закритому режимі. Сам же процес буде публічним.

На першому засіданні захист збирається вимагати додатковий час для ознайомлення із матеріалами справи, які він отримав лише кілька днів тому, повідомила газета КоммерсантЪ.

Як повідомили в ГУВС Москви, для охорони Хамовнічного суду буде вжито підвищені заходи безпеки. Бійці ОМОНу перегородять прилеглі до будівлі суду вулиці. Перед початком судового засідання зал перевірить кінолог зі службовими собаками. Крім того, міліціонери стежитимуть за всіма людьми, які входитимуть у будівлю суду.
 
Цього разу екс-главі ЮКОСу Ходорковському і главі МЕНАТЕП Лебедєву інкримінують розкрадання 892 млрд. рублів, а також відмивання 487 млрд. рублів і 7,5 млрд. доларів. Матеріали другої кримінальної справи склали 168 томів.

Адвокати Ходорковського і Лебедєва називають нове судове переслідування політичним і "необґрунтованим з точки зору права".

Нагадаємо, вчора Михайло Ходорковський заявив, що процес по другій кримінальній справі стосовно нього стане "цікавим видовищем".
Нагадаємо, Ходорковського, якого етапували із Чити в Москву в зв'язку із судовим процесом по другій кримінальній справі, поміщено в СІЗО Матроська тиша в чотиримісній камері.

17 лютого Генеральна прокуратура Росії підготувала звинувачувальний висновок по другій кримінальній справі проти Ходорковського і Лебедєва та вручила його двом колишнім співвласникам компанії ЮКОС.

22 серпня 2008 року Інгодінський суд Чити прийняв рішення відмовити колишньому голові ЮКОСу в умовно-достроковому звільненні. У його характеристиці зазначається, що він не став на шлях виправлення.

Платона Лебедєва і Михайла Ходорковського було в 2005 році визнано винними в шахрайстві й несплаті податків, і засуджено до восьми років позбавлення волі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь