Переключиться на мобильную версию

Лімонов має намір балотуватися у президенти Росії

Відомий російський опозиційний політик, письменник Едуард Лімонов повідомив, що має намір балотуватися в президенти у 2012 році.
Лімонов веде активну опозиційну боротьбу
Лімонов веде активну опозиційну боротьбу
segodnya.ua

Лімонов не повідомив подробиць, пославшись на те, що проведе в середу в Москві прес-конференцію на цю тему.

За словами Лімонова, він вирішив оголосити про свої президентські амбіції задовго до виборчої кампанії, щоб "підготувати громадську думку, можливих прихильників, опозицію і країну".

При цьому реакція однодумців на рішення брати участь у боротьбі за владу йому поки що невідома. "Я не цікавився цим", - сказав опозиціонер.

Лідер Об'єднаного громадянського фронту Гаррі Каспаров скептично поставився до заяви свого соратника по опозиційній коаліції Другая Россия Едуарда Лімонова брати участь у президентських виборах в 2012 р., а в Яблоке заявляють, що не будуть його підтримувати.

"Вибудовування планів на 2012 р. не є актуальною проблемою для опозиції. Ситуація буде кардинально змінюватися до цього дуже далекого терміну", - заявив Каспаров.

Зі свого боку лідер опозиційної партії Яблоко Сергій Мітрохін заявив, що брати участь у президентських виборах може будь-хто, але кандидатуру Лімонова Яблоко не підтримає.

"Питання про підтримку навіть не варто уваги. Що стосується Лімонова та його нацболів, ми вважаємо, що в їхній назві та прапорах є згадка про дві людиноненависницькі ідеології XX століття, реалізація яких завдала величезної шкоди", - сказав політик.

Крім того, Президент Росії Дмитро Медведєв вважає, що в опозиції у Росії є всі можливості висловлювати свою думку. "Радикальна опозиція є невеликою групою маргінальних політиків, яка присутня у будь-якій країні завжди і яка зацікавлена в тому, щоб надувати інтерес до себе," - висловився президент Росії.

******

Лімонову 66 років, він був лідером забороненої Націонал-більшовицької партії (НБП) і одним із керівників альтернативного парламенту російських опозиціонерів Національної асамблеї.

Лімонов веде активну опозиційну боротьбу. Будучи одним із лідерів коаліції Другая Россия, він не раз брав участь у "Марші незгодних" з вимогою відставки уряду. Ці акції забороняються владою, їх організовують без узгодження з ними. Черговий День незгодних намічено на 12 березня у 20-30 містах, включаючи Москву.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь