Переключиться на мобильную версию

Ходорковський увійшов в будівлю суду з криком - Ганьба!

Екс-голова ЮКОСа Михайло Ходорковський після прибуття в Хамовницький суд Москви, де у вівторок, 3 березня, відбудуться попередні слухання по його другій кримінальній справі, крикнув "Ганьба!".

Підсудних доставили в суд за годину до початку засідання на броньованих мікроавтобусах. Ходорковський був одягнений в чорне пальто і сині джинси, а глава МФО Менатеп Платон Лебедєв - в куртку Аляску та спортивні штани.

Через металеві ворота йому кинули кілька гвоздик. Близько Хамовницького суду правопорядок забезпечують близько 300 міліціонерів. Рух по 7-му Ростовському провулку не обмежений, але на вулицю не пускають пішоходів.

Як повідомив Мосміськсуд, залізну клітка в залі суду було замінено на скляну, а також встановлено три телеекрана, де буде транслюватися хід засідання в режимі реального часу.

Нагадаємо, екс-голові ЮКОСа Ходорковському і главі Менатепа Лебедєву інкримінуються розкрадання 892 млрд. рублів, а також відмивання 487 млрд. рублів і 7,5 млрд. доларів. Матеріали другої кримінальної справи склали 168 томів.

Адвокати Ходорковського і Лебедєва називають нове судове переслідування політичним і "необґрунтованим з точки зору права".

Учора Михайло Ходорковський заявив, що процес по другій кримінальній справі щодо нього стане "небезцікавим видовищем".

Раніше повідомлялося, що Ходорковський, переправлений за шахрайство в Москву в зв'язку з судовим процесом по другій кримінальній справі, був розміщений в СІЗО Матроська тиша в чотиримісній камері.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь