Переключиться на мобильную версию

Французьким політикам погрожує невідомий маніяк

Відділ у справах про тероризм прокуратури Парижа, розпочав попереднє слідство щодо цілої низки листів з погрозами на адресу відомих політиків Франції.
Саркозі погрожують розправою
Саркозі погрожують розправою
Reutes

Так 2 березня колишній прем'єр-міністр Франції, а нині мер міста Бордо Ален Жюппе отримав конверт, в якому було вкладено кулю 9-міліметрового калібру. У тексті листа містилися прямі погрози смерті, причому, не тільки на адресу Жюппе, але і президента Франції Ніколя Саркозі, а також міністра юстиції Рашиди Даті, повідомляє ІТАР-ТАРС.
Аналогічний лист з вкладеною в нього кулею 38-го калібру отримав тиждень тому сенатор від правлячої партії Союз у підтримку народного руху Жак Блан, що є також мером міста Лаканург. Крім мера, невідомий автор листа погрожував смертю і президенту країни.

Два тижні тому лист з погрозами надійшов на адресу сенатора і мера міста Безьє Реймона Куде. У цьому листі містилися також погрози на адресу президента країни, міністрів юстиції і внутрішніх справ Франції.

Згідно з неофіційними даними, автором листів може бути одна й та сама психічно неврівноважена людина, яка являє реальну небезпеку для суспільства.

Нагадаємо, Ніколя Саркозі вже не вперше опиняється під загрозою замаху. Так, у 2007 році у редакцію телеканалу France-5 електронною поштою прийшов короткий лист, в якому вказувалось місце і час майбутнього замаху.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь