Переключиться на мобильную версию

Кремль: Обама не робив Медведєву пропозицій по ПРО й Ірану

Президент РФ Дмитро Медведєв дійсно отримав послання від президента США Барака Обами, але ніяких конкретних взаємозобов’язуючих ініціатив у ньому немає.
Медведєв не отримував пропозицій від Обами по Ірану
Медведєв не отримував пропозицій від Обами по Ірану
АР

Про це повідомила прес-служба президента РФ у вівторок, 3 березня. Таку заяву було зроблено після повідомлення низки американських ЗМІ про те, що США готові відмовитися від розміщення елементів ПРО в Європі в обмін на допомогу Росії у вирішенні іранської ядерної проблеми.

"Президент Медведєв дійсно отримав послання від президента Обами. Цей лист став відповіддю на послання російського лідера, направлене американському президенту після його вступу на посаду", - пояснила прес-секретар.

"Лист Обами містить різні пропозиції та оцінки поточної ситуації. Але що стосується якихось конкретних пропозицій або взаємозобов’язуючих ініціатив, то їх у посланні немає", повідомила прес-секретар.

Нагадаємо, учора газета КоммерсантЪ писала, що президент США Барак Обама у посланні президенту РФ Дмитру Медведєву повідомив, що вирішення іранської проблеми повністю ліквідує причину розгортання ПРО в Європі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь