Переключиться на мобильную версию

У Кельні обвалилися будівля архіву

Сьогодні, 3 березня, у Кельні обрушилася багатоповерхова будівля історичного міського архіву. Одна людина постраждала, проте під завалами може знаходитися ще кілька людей.
У Кельні обвалилися будівля архіву
У Кельні обвалилися будівля архіву
korrespondent.net/world/761030

За даними поліції, у будинку не було житлових приміщень. Проте, не можна виключати, що у момент обвалу в будівлі чи поблизу могли знаходитися люди, оскільки архів був відкритий для відвідувачів.

Представник міської пожежної служби Даніель Лейпольд заявив, що кілька людей отримали легкі поранення. Зараз жителі найближчих будинків евакуйовані, а до обрушеної будівлі прибули машини швидкої допомоги, поліція і пожежники. Сама будівля перетворилася на купу уламків, які розлетілися в радіусі від 50 до 70 метрів.

Точна причина аварії поки що невідома. Водночас, Лейпольд повідомив, що будівля знаходиться на вулиці, розташованій над лінією метро, де наразі проводяться ремонтні роботи.

Як розповів один з очевидців, що працює в сусідній будівлі, він і його колеги раптово почули гуркіт, ніби неподалік проходив поїзд. "Потім шум все наростав, і ми відчули вібрацію. Потім ще через кілька секунд у повітрі по всій окрузі піднявся пил", - повідомив він.

Зазначимо, історичний архів у Кельні є одним з найбільших у всій Німеччині. У ньому зібрані документи, що охоплюють тисячолітню історію міста і історії рейнських міст, у тому числі, близько 65 тисяч історичних документів, 104 тисячі карт і близько півмільйона фотографій.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь