Переключиться на мобильную версию

Кокойти: Грузинський мілітаризм не приборкано, він знову озброюється

Грузія активно відновлює свій військовий потенціал після серпневого конфлікту, зокрема, відновлено військові поставки з Ізраїлю.
Грузія активно відновлює свій військовий потенціал
Грузія активно відновлює свій військовий потенціал
expert.ru

Про це в інтерв'ю Российской газете заявив президент Південної Осетії Едуард Кокойти.

"Грузинський мілітаризм не приборкано, він знову озброюється. Наприклад, Грузія повністю відновила свій флот. Більше того, їй на озброєння надійшло вісім бойових кораблів. Крім того, оформлено поставки французьких комплексів ППО, систем РЛС, трьохкоординатних РЛС - мобільних радарів середнього радіусу дії, а також систем Ground Master-400. Незважаючи на раніше заявлене припинення продажу зброї Грузії, відновив військові постачання в цю країну Ізраїль", - заявив Кокойти.

На його думку, спостерігачі ОБСЄ не здатні запобігти повторенню агресії. Говорячи про можливі провокації з боку Грузії, Кокойти не виключив можливості диверсій на інфраструктурних об'єктах, перш за все, на газопроводі.

Нагадаємо, 18 лютого в Женеві відбувся четвертий раунд консультацій щодо врегулювання та стабілізації ситуації на Кавказі. Підсумком переговорів, у яких брали участь делегації Росії, Грузії, Абхазії, Південної Осетії і США, став документ, що містить пропозиції щодо механізмів попередження інцидентів на Кавказі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь