Переключиться на мобильную версию

Захист Ходорковського заявив відвід судді

Захист екс-глави ЮКОСа Михайла Ходорковського і глави МФО Менатеп Платона Лебедєва заявив відвід судді, який розглядає другу кримінальну справу бізнесменів.
Захист Ходорковського і Лебедєва заявив відвід судді
Захист Ходорковського і Лебедєва заявив відвід судді
АР

На думку адвокатів, голова Хамовнічеського суду Москви Віктор Данилкін не дотримується принципу незалежності у ході слухань.

Кримінальна справа стосовно Ходорковського і Лебедєва прийшла у Хамовнічеський суд Москви з Генпрокуратури із супровідним листом, у якому йшлося, щоб справу розглядав саме Віктор Данилкін, заявили адвокати екс-глави ЮКОСа.

За словами представника Ходорковського, прокурори Дмитро Шохін і Валерій Лахтін просили відхилити дане клопотання, оскільки, на їхню думку, Данилкін не зацікавлений у результаті процесу. Рішення за клопотанням про відвід судді буде оголошено через три години.

Нагадаємо, учора адвокати Ходорковського і Лебедєва зажадали відводу представників Генпрокуратури РФ Дмитра Шохіна і Валерія Лахтіна, які беруть участь у новому судовому процесі як держобвинувачі.

Нагадаємо, учора почалися слухання по другій кримінальній справі екс-глави ЮКОСа Михайла Ходорковського і глави МФО Менатеп Платона Лебедєва. Їм закидають розкрадання чужого майна у великому і особливо великому розмірах з використанням службового становища. Суддя оголосив судове засідання відкритим.

Раніше Михайло Ходорковський заявив, що процес по другій кримінальній справі стосовно нього стане "цікавим видовищем".

Як повідомлялося, Ходорковського, етапованого за шахрайство у Москву в зв'язку із судовим процесом по другій кримінальній справі, розмістили у СІЗО Матроська тиша в чотиримісній камері.

Екс-главі ЮКОСа Ходорковському і главі Менатеп Лебедєву інкримінуються розкрадання 892 млрд. рублів, а також відмивання 487 млрд. рублів і 7,5 млрд. доларів. Матеріали другої кримінальної справи склали 168 томів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь