Переключиться на мобильную версию

Газпром сподівається, що обшуки у Нафтогазі не зірвуть розрахунків за російський газ

Компанія Газпром сподівається, що інцидент в офісі Нафтогазу не вплине на оплату доставленого в Україну російського газу, -йдеться у повідомленні газового монополіста РФ.
Газпром занепокоєний ситуацією в Україні
Газпром занепокоєний ситуацією в Україні
rb.ru

"Ми стурбовані ситуацією, пов'язаною із проведеними сьогодні Службою безпеки України слідчими діями у центральному офісі НАК Нафтогаз України. Сподіваємося, що ці події не вплинуть на повне та своєчасне виконання зобов'язань Нафтогазу України з оплати лютневих доставок російського газу в Україну", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, українська сторона повинна сплатити за лютневі доставки до 7 березня. В іншому випадку далі доставки будуть здійснюватися тільки за передоплатою.

Раніше НАК Нафтогаз України заявив, що конфлікт навколо компанії не вплине на поточні розрахунки за газ із ВАТ Газпром.

Віце-прем'єр України Олександр Турчинов заявляє, що операція Служби безпеки України із захоплення будівлі НАК Нафтогаз Україна проходила під керівництвом Президента України Віктора Ющенка.

Турчинов також звернувся до співробітників СБУ із закликом не виконувати "злочинного наказу керівництва" стосовно Нафтогазу.

Перший заступник голови правління НАК Нафтагаз України Ігор Діденко заявив, що у СБУ не було підстав для захоплення, а також вилучення документів.

Заступник головного бухгалтера Національної акціонерної компанії Нафтогаз України Марина Кушнір госпіталізована із гіпертонічним кризом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь