Переключиться на мобильную версию

Чавес оголосив війну ЗМІ, підконтрольним олігархам

Президент Венесуели Уго Чавес оголосив війну опозиційним ЗМІ, повідомляє Fox News 4 березня.

Під час свого виступу перед прихильниками Чавес закликав мерів і губернаторів "окреслити карту ЗМІ" щоб з’ясувати які "знаходяться в руках олігархів".

За словами венесуельського лідера, "якщо б не брехня, маніпуляції та перебільшення" цих ЗМІ, популярність уряду серед населення була б не менше 80 відсотків.

За роки перебування при владі Чавес значно послабив роль приватних телеканалів, які критикують його режим. У 2007 році він відмовився продовжити ліцензію на мовлення каналу RCTV на тій підставі, що телеканал підтримав спробу перевороту 2002.

Водночас державні ЗМІ відображають виключно точку зору президента і уряду Венесуели. Так, аналіз телеефіру напередодні виграного Чавесом референдуму з питання про скасування обмежень на кількість президентських термінів показав, що на державному телеканалі VTV поправки до конституції висвітлювалися позитивно 93 відсотки ефірного часу.

Нагадаємо, 15 лютого на всенародному референдумі 54% громадян Венесуели висловилися за скасування обмежень на переобрання президента країни і всіх виборних керівників держави. Таким чином, Уго Чавес отримав право переобиратися на третій президентський термін.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь