Переключиться на мобильную версию

Рогозін: РФ готова відновити повноформатну співпрацю з НАТО

Росія готова до відновлення повноформатної співпраці з НАТО і очікує, що на зустрічі глав МЗС 26 країн-учасниць альянсу 5 березня у Брюсселі буде вирішено відновити роботу Ради Росія-НАТО (РРН).
НАТО рухається у правильному напрямку і виправляє колишні підходи - вважає Рогозін
НАТО рухається у правильному напрямку і виправляє колишні підходи - вважає Рогозін
sreda.org

Про це заявив у середу, 4 березня, постійний представник РФ при НАТО Дмитро Рогозін.

Рогозін повідомив, що у зв'язку із майбутньою зустріччю натовських міністрів він провів у середу "інтенсивні політичні консультації" на двосторонньому рівні з генеральним секретарем НАТО Яапом де Хооп Схеффером, головнокомандувачем об'єднаними збройними силами НАТО в Європі американським генералом Джоном Креддоком і постійним представником США при альянсі Куртом Волкером.

"Після цих зустрічей у мене посилилося відчуття того, що НАТО рухається у правильному напрямку і виправляє колишні підходи", - сказав Рогозін.

Офіційний представник альянсу Джеймс Аппатурай повідомив у середу, що генсек НАТО сподівається, що глави МЗС країн альянсу приймуть у Брюсселі рішення про відновлення роботи РРН.

За словами Аппатурая, Схеффер проінформує в четвер міністрів про політичні контакти, які він мав з постійним представником Росії при НАТО Дмитром Рогозіним і віце-прем'єром Сергієм Івановим, які були спрямовані на нормалізацію діалогу між альянсом і Росією.

Між тим, декілька інформаційних агентств з посиланням на власні джерела в альянсі повідомляють, що відновити взаємини з Росією чиновники НАТО спробують під час візиту до Європи держсекретаря США Гіларі Клінтон.

Як передає Рейтер, вирішальним стало саме зміна позиції адміністрації США після приходу в Білий дім нового президента.

Інформаційне агентство повідомляє, що представники США зараз наголошують, що у них з Москвою спільні інтереси - включаючи боротьбу проти військових дій ісламістів в Афганістані та інших країнах, а також спільні побоювання щодо ядерних планів Ірану.

Нагадаємо, 2 грудня 2008 року Північноатлантичний альянс вирішив відновити політичний діалог з Росією, який було перервано під час війни в Південній Осетії. А вже 2 лютого спецпредставник НАТО по Кавказу і Центральній Азії Роберт Сіммонс заявив, що Альянс має намір відновити співробітництво з Росією.

7 лютого Генсек НАТО заявив, що готовий залучити Росію до обговорення питання системи ПРО, але Москва повинна переглянути свою картину світу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь