Переключиться на мобильную версию

Поліція затримала француза, що надіслали Саркозі кулю в конверті

Поліція Франції затримала відставного військового, який імовірно розіслав листи з погрозами французьким політикам, в які були вкладені кулі. Листа отримав і президент країни Ніколя Саркозі.

Як повідомляє Le Figaro, 47-річного відставного військового затримали дома в Монпельє за наводкою колишньої подруги. Жінка звернулася в поліцію з заявою, що свого часу він погрожував їй фактично тими ж словами, що і в листах, розісланих політикам.

Підозрюваний перебуває у відділку поліції. Встановлені законом строки затримання закінчуються через 96 годин. Водночас обшук, проведений у нього дома, наразі не дав жодних результатів. Поліція вилучила кілька комп'ютерів.

Джерело, близьке до розслідування, заявило, що наразі поліція не може підтвердити, що затриманий є саме тією людиною, яка розсилала листи з погрозами і кулями. Якщо вина відставного військового підтвердиться, йому може загрожувати до трьох років в'язниці і штраф в 45 тисяч євро.

Нагадаємо, зловмисник надіслав перші два листи на початку лютого президентові Франції Ніколя Саркозі та мерові міста Безьер, сенаторові Раймону Кудерку. До загроз додавалися кулі 38 калібру.

2 березня листи з кулями отримали міністр внутрішніх справ Мішель Альо-Марі, міністр юстиції Рашиде Даті, міністр культури Крістін Албанель, мер Бордо Ален Жюппє.

Хоча текст було видрукувано на принтері, адреси на конвертах були написані однією рукою. У листах, зокрема йшлося: "Міністри, депутати, сенатори, постачальники лібералістичних законів, вважайте, ви вже мертві". Автор погрожував "зрадникам-центристам" і "соціалюгам" розправою. У листах згадувалася про якусь таємну "комірку 34" і про 10 тисяч бійців, готових до дій.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь