Переключиться на мобильную версию

Дітям Обами побудували майданчик біля Білого дому

Неподалік від Білого дому у Вашингтоні побудували дитячий майданчик для дочок нового американського президента Барака Обами.
У дітей Обами є тепер свій дитячий майданчик біля Білого дому
У дітей Обами є тепер свій дитячий майданчик біля Білого дому
AP

Як повідомляє AFP, тепер 10-річна Малія та 7-річна Саша зможуть кататися на гойдалці, гірці та грати у різні ігри. При цьому діти будуть практично на очах у батьків - майданчик розташований на території, що є дотичною до президентського овального кабінету.

За даними ЗМІ, Малія та Саша побачили сюрприз у середу, після повернення зі школи. Після цього адміністрація провела офіційне відкриття, на яке запросила фоторепортерів.

Повідомляється, що елементи майданчика виготовлені із червоного дерева та кедра, а всі роботи виконувала фірма із Південної Дакоти. Тим не менше, про вартість майданчики поки що нічого не відомо.

Зазначимо, незабаром дітей Барака та Мішель Обами чекає ще один приємний сюрприз. Перемігши на президентських виборах, нинішній глава Білого дому пообіцяв купити їм собаку, і цю обіцянку він має намір виконати у квітні. Як стало відомо раніше, сестри отримають цуценя португальській водної собаки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь