Переключиться на мобильную версию

Багапш: Росія розмістить в Абхазії 3800 солдатів терміном на 49 років

Росія терміном на 49 років розмістить на військовій базі Гудаут в Абхазії 3800 військовослужбовців. За угодою, підписаною у Москві, російські військові також служитимуть на кордоні із Грузією-сухопутною та в акваторії Чорного моря, - розповів президент.
За його словами, особливих витрат на розміщення у Гудауті військової бази зі серйозним авіаційним компонентом не потрібно - із радянських часів там існує необхідна інфраструктура, і її лише потрібно підремонтувати.

Те саме стосується і військово-морської бази в Очамчирі - вона функціонувала у радянські часи, тож усі необхідні приміщення, зокрема житло для службовців, потребують не дуже витратного ремонту.

Грузино-абхазький кордон буде охоронятися спільними зусиллями, Абхазія на таке виділить близько 300 військовослужбовців. Із російської сторони цифра буде уточнена. Зараз вздовж грузино-абхазького кордону проводять зміцнювані роботи, більшу частину яких практично завершено, - повідомив президент республіки.

Багапш розповів газеті, що звернувся до російського керівництва із декількома пропозиціями. Зокрема - автомобільна дорога через Кавказький хребет та нафтовидобування. Нафта в Абхазії є на чорноморському шельфі і на суші - в Очамчирському районі.

Нагадаємо, 23 лютого МЗС Грузії висловило стурбованість стосовно того, що Росія продовжує нарощувати угрупування російських військ в Абхазії та Південній Осетії. У свою чергу НАТО назває плани Росії про розміщення військові бази на території Абхазії неприпустимими.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь