Переключиться на мобильную версию

Парламент Франції заборонив дешевий та безкоштовний алкоголь

У п'ятницю, 6 березня, нижня палата французького парламенту, Національна асамблея, прийняла закон, у котрому йдеться про заборону дешевого та безкоштовного алкоголю.
У Франції заборонено дешеві та безкоштовні спиртні напої
У Франції заборонено дешеві та безкоштовні спиртні напої
aif.ru

Як повідомляє Le Parisien, мова йде про так звані open bars, зокрема про рекламні кампанії або акції з просування нового продукту, коли клієнти можуть пробувати алкоголь безкоштовно або за символічну плату.

Закон забороняє безкоштовну пропозицію алкогольних напоїв у комерційних цілях або продаж їх за символічну ціну.

Під тиском представників виноробних регіонів, до тексту була внесена поправка, у якій йдеться, що заборона не поширюється на свята або ярмарки, підготовку виноробів та заходи щодо дегустації.

Автори закону зазначають, що він спрямований, перш за все, на боротьбу із алкоголізмом серед молоді. Закон повинен перешкодити молодим людям швидко та дешево напиватися.

Найближчим часом депутати також мають намір розглянути проект закону, який обмежує продаж алкоголю на заправних станціях. Дана ініціатива спровокована бажанням знизити пияцтво за кермом.

Нагадаємо, нещодавно уряд Шотландії оприлюднив програму боротьби із пияцтвом. Зокрема встановлено мінімальну ціну на порцію алкоголю, а також обмежено рекламу та промоакції у сфері продажу алкоголю.

А у лютому в Білорусі УВС Мінської області виступило із пропозицією заборонити продаж у магазинах спиртних напоїв у дні видачі авансу та заробітної плати.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь