Переключиться на мобильную версию

Росія не може забороняти іншим країнам приєднатися до НАТО чи ЄС - Клінтон

Перед зустріччю із російським міністром закордонних справ Сергієм Лавровим держсекретар США Гілларі Клінтон заявила, що Росія не має права накладати вето на розширення НАТО чи Євросоюзу.
Гілларі Клінтон заявила, що РФ не повинна перешкоджати розширенню ЄС чи НАТО
Гілларі Клінтон заявила, що РФ не повинна перешкоджати розширенню ЄС чи НАТО
AP

"Ми не згодні із тим, що Росія може накладати вето на бажання будь-якої із країн стати членом НАТО чи Євросоюзу", - сказала вона, виступаючи у штаб-квартирі Європарламенту у Брюсселі.

За словами Клінтон, рішення офіційно відновити роботу Ради Росія-НАТО не означає, що Росія зможе відтепер здійснювати втручання у політику європейських держав.

"Наше відновлення сосунків із Росією жодним чином не підриває нашої підтримки таких країн, як Грузія чи країни Балтії, чи Балкан, або кого-небудь ще у Європі, їхнє бажання бути незалежними, вільними і ухвалювати свої власні рішення та продовжувати йти своїм курсом без втручання Росії", - додала держсекретар США. Клінтон пообіцяла, що США будуть уважно стежити за тим, щоб цього не відбувалося.

Крім  того, перед зустріччю із Сергієм Лавровим Гілларі Клінтон зазначила, що США, ЄС та Росія можуть бути партнерами й успішно спільно співпрацювати.

Нагадаємо, сьогодні, 6 березня, голова МЗС Росії Сергій Лавров та держсекретар США Гілларі Клінтон проведуть у Женеві першу двосторонню зустріч. Передбачено, що вони обговорять весь комплекс двосторонніх відносин.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь