Переключиться на мобильную версию

ЗН: Українських дипломатів не перший раз висилають за шпигунство

Висилка двох українських військових аташе з Румунії - не перший випадок, коли українські дипломати обвинувачуються в шпигунстві. Просто раніше аналогічні інциденти не розголошувалися.
Прапор Міністерства оборони України
Прапор Міністерства оборони України
tsn.ua

Про це пише в суботу, 7 березня, Зеркало недели з посиланням на власне джерело в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Як стало відомо виданню, це вже четвертий подібний випадок. Українських військових аташе вже висилали з Канади, Росії та Грузії.

Не розголошувався навіть інцидент у Грузії, де місцева влада за кілька днів до початку грузино-російського конфлікту в серпні минулого року звинуватила українського військового аташе в зборі відомостей військового характеру для третьої країни, повідомили джерела  в ГУР. При цьому грузини підозрювали, що мало місце шпигунство на користь Росії. 

Втім, надалі  підозри Грузії не підтвердилися, про що, на думку джерела, свідчить той факт, що фігурант скандалу - підполковник Н. - дотепер  працює в ГУР Міноборони України, тобто  внутрішнє розслідування не встановило факту його роботи на треті країни. 

За матеріалами Зеркало недели

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь