Переключиться на мобильную версию

У Швеції відбувся багатотисячний антиізраїльський мітинг

У місті Мальмі на півдні Швеції пройшла демонстрація проти зустрічі збірних королівства й Ізраїлю в рамках Кубку Девіса.
Швеція
Швеція
swedentour.ru

За останніми повідомленнями, були затримані 90 чоловік. Вісім чоловік із затриманих арештовані за підозрою  в зберіганні наркотиків, чиненні опору поліції та інших правопорушеннях.    

Як повідомляється, місцеві палестинські земляцтва, підтримані деякими політиками лівої партії та  Зеленими, до яких також приєдналися неононацисти та незалежні групи, вийшли на вулиці, щоб протестувати проти політики Ізраїлю в секторі Газа.  

Повідомляється, що демонстрація почалася опівдні в центрі міста, а потім колона досягла арени Балтійський зал, де проходять тенісні матчі. У середині лютого міська рада Мальми прийняла рішення - з посиланням на безпеку глядачів, - що змагання тут будуть проходити при порожніх трибунах.  

У демонстрації брали участь біля шести тисяч чоловік. Коли протестувальники підійшли до спортивної арени, близько 200 чоловік у чорних масках почали порушувати громадський порядок.  

У свою чергу, порядок під час проведення матчів підтримують біля тисячі поліцейських, які потрійним кільцем оточили арену.  

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь