Переключиться на мобильную версию

У КНДР завершилися вибори, які можуть прояснити питання про наступника Кім Чен Іра

У Північній Кореї закінчилося голосування на виборах до Верховних народних зборів (ВНЗ), країни, яке, на думку оглядачів, може прояснити питання про майбутнього наступника нинішнього лідера КНДР Кім Чен Іра.
Вибори у Північній Кореї
Вибори у Північній Кореї
pictures.reuters.com

Як повідомляють місцеві засоби масової інформації, за попередніми даними, явка виборців на виборах перевищила 90% ще за кілька годин до закриття виборчих дільниць.  

Зазвичай безальтернативні вибори до ВНЗ Північної Кореї є простою  формальністю, так як у висунутих кандидатів немає політичних суперників.  

Однак нинішні вибори можуть бути цікаві тим, що вперше до списку кандидатів увійшов один із синів Кім Чен Іра Кім Чен Ун.  

 Після того, як у серпні минулого року з'явилися повідомлення про те, що Кім Чен Ір переніс інсульт, висловлювалося багато припущень з приводу стану його здоров'я.  

Наскільки відомо, досі північнокорейський лідер не назвав свого наступника, і західні дипломати побоюються, що криза керівництва посилить напруженість на Корейському півострові.  

Як передає кореспондент Бі-бі-сі в столиці Південної Кореї Сеулі Джон Садуорт, найбільш імовірним наступником Кім Чен Іра є його третій син - 26-річний Кім Чен Ун, який отримав освіту в Швейцарії.  
 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь