Переключиться на мобильную версию

КНДР оголосила бойову готовність армії

КНДР оголосила в неділю, 8 березня, повну бойову готовність збройних сил і перервала єдину пряму лінію зв'язку з військовими представниками Південної Кореї.
КНДР оголосила бойову готовність армії
КНДР оголосила бойову готовність армії
img12.nnm.ru

Такі дії стали відповіддю на плани Сеула і Вашингтона провести військові навчання, які розглядаються в Пхеньяні як підготовка до війни.

Як йдеться в опублікованому каналами Центрального телеграфного агентства Кореї (ЦТАК) повідомленні верховного командування КНА, "у такій серйозній ситуації в країні усі військові Корейської народної армії (КНА) повинні підтримувати повну бойову готовність".

Також представник об'єднаного генштабу КНА повідомив, щочерез навчання Key Resolve and Foal Eagle з 9 березня припиняє роботу канал зв'язку між Північчю і Півднем. Цей же представник оголосив, що в контрольованих КНДР відкритих районах Жовтого і Японського морів "буде посилений військовий контроль для забезпечення безпеки".

Північна Корея розглядає заплановані навчання як підготовку до війни проти неї.

Навчання під кодовою назвою Key Resolve and Foal Eagle пройдуть усією територією Південної Кореї за участю 26 тисяч військовослужбовців США та американського авіаносця. Кількість південнокорейських солдатів, задіяних в навчаннях, не оголошувалася.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь