Переключиться на мобильную версию

Кім Чен Ір одноголосно переобраний у парламент Північної Кореї. Явка склала 100%

Північнокорейський лідер Кім Чен Ір одноголосно переобраний у парламент КНДР 12-го скликання на загальних виборах, що відбулися 8 березня. Місцеві ЗМІ повідомляють, що явка виборців склала 100%.
Знову переобраний
Знову переобраний
АР
Кім Чен Ір був єдиним кандидатом від округу, у якому він балотувався. Північнокорейський лідер обирався у окрузі № 333. Це число у Північній Кореї називають щасливим. 

"Усі виборці взяли участь у виборах і проголосували за верховного головнокомандувача Корейської народної армії Кім Чен Іра. Це є вираженням усіма військовослужбовцями та народом абсолютної підтримки та повної довіри Кім Чен Іру", повідомило Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК). 

Однопалатний парламент КНДР - Верховні народні зборі (ВНЗ) - по конституції країни вважається найвищим органом державної влади.
Оглядачів найбільше цікавить, чи потрапить до числа 687 депутатів третій син керівника країни Кім Чен Ун, який, як припускають, може стати, у свій час, спадкоємцем батька на вищих державних постах
Голосування у Північній Кореї є відпрацьованим ритуалом: виборці спершу низько вклоняються портрету, який висить на стіні, Кім Чен Іра і його покійного батька, колишнього президента країни Кім Ір Сена, а потім двома руками беруть виборчий бюлетень і опускають його в урну. 

Біля урни кладуть простий олівець, яким виборець може викреслити кандидата з бюлетеня. За словами північнокорейських перебіжчиків у Південній Кореї, олівець залишається незатребуваним. Так як у кожному окрузі зареєстрований лише один кандидат, Викреслювання його з бюлетеня на результат голосування у будь-якому випадку не впливає. 

Парламентські вибори в КНДР повинні були відбутися в кінці 2008 року після закінчення п'ятирічного терміну роботи депутатського корпусу попереднього скликання. Однак вони були відкладені, як припускається, через хворобу 67-річного Кім Чен Іра - за непідтвердженими офіційним Пхеньяном повідомленнями в серпні минулого року він переніс інсульт. Тоді стали з'являтися непідтверджені повідомлення про наступника Кім Чен Іра.
Виборці спершу низько вклоняються портрету, який висить на стіні, Кім Чен Іра і його покійного батька, колишнього президента країни, Кім Ір Сена, а потім двома руками беруть виборчий бюлетень і опускають його в урну
Як наголошувало раніше південнокорейське агентство Ренхап, нинішні вибори в КНДР стануть "компасом, який буде визначати владу в Північній Кореї". Оглядачів найбільше цікавить, чи потрапить до числа 687 депутатів третій син керівника країни Кім Чен Ун, який, як припускають, може стати, у свій час, спадкоємцем батька на вищих державних посадах. 

Як очікується, повний список обраних до парламенту депутатів буде опубліковано сьогодні, 9 березня. 

Нагадаємо, що в день загальних виборів, 8 березня, КНДР оголосила, що приводить у повну боєготовність свої збройні сили через спільні військові навчання Південної Кореї і США під назвою Key Resolve and Foal. КНДР також заявила про припинення з 9 березня роботи єдиного прямого каналу зв'язку з військовими представниками Південної Кореї. Офіційний Пхеньян заявив, що розглядає військові навчання як підготовку до війни.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь