Переключиться на мобильную версию

Язик дегустатора кави застрахували на $ 14 млн

Язик головного дегустатора кави британської мережі кав'ярень Costa Coffee, однієї з найбільших у світі, застраховано на 10 мільйонів фунтів стерлінгів (13,95 мільйонів доларів).
"У роботі смакові рецептори та їх чутливість є визначальними"
"У роботі смакові рецептори та їх чутливість є визначальними"
liveinternet.ru

Дженнаро Пеліцція особисто дегустує сирі зерна кави в цеху в Лондоні для Costa Coffee перед їх обсмаженням і відправкою в торгові точки. Мережа кав'ярень Costa Coffee реалізує щорічно 108 мільйонів чашок кави по всьому світу.

Як повідомляє Бі-бі-сі, язик дегустатора було застраховано британською страховою компанією Lloyds of London.

"Смакові рецептори майстра кави так само важливі, як і голосові зв'язки тенора або ноги топ-моделі. У цьому випадку наша страховка є однією з найбільших у світі за розміром страхової суми для однієї людини", - заявив один із представників компанії-страховика.

"Мій 18-річний досвід дегустування дозволяє мені розрізняти тисячі ароматів кавових зерен. У моїй роботі смакові рецептори та їх чутливість є визначальними, дозволяючи виділяти різні недоліки в зернах", - заявив Пеліцція.

Це далеко не перший випадок страхування частин тіла. Так, у свій час ноги топ-моделі Клаудії Шифер було застраховано на 5 мільйонів доларів. Пізніше американська співачка Дженіфер Лопес на кілька мільйонів доларів застрахувала свої сідниці. В кінці 2007 в Москві застрахували серце співака Філіпа Кіркорова. А в листопаді 2006-го співачка Наталія Могилевська, яка брала участь у телевізійному проекті Танці з зірками, застрахувала свої ноги на півмільйона доларів.

Британська компанія Lloyds of London є першопрохідцем в області страхування зірок естради та кіно. Першим клієнтом компанії, який відкрив моду на нестандартні страховки, став актор німого кіно Бен Терпін. Ще на початку 20-х років минулого століття він застрахував свої очі на 20 тисяч доларів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь