Переключиться на мобильную версию

Молодший син Кім Чен Іра не пройшов до парламенту КНДР

Наймолодший з трьох синів лідера КНДР Кім Чен Іра, 26-річний Кім Чен Ун, не потрапив до числа 687 депутатів північнокорейського Верховного народного зібрання дванадцятого скликання, яке було обрано за підсумками всенародного голосування, яке відбулось мин.
Голосування в Північній Кореї являє собою відпрацьований ритуал
Голосування в Північній Кореї являє собою відпрацьований ритуал
lenta.ru

Як повідомляють ЗМІ Північної Кореї, в нових списках депутатів однопалатний парламент, який за конституцією країни вважається найвищим органом державної влади, Кім Чен Уна не виявилось. Цей факт здивував міжнародну громадськість, оскільки раніше незалежні спостерігачі припускали, що Кім Чен Ун може коли-небудь стати спадкоємцем свого батька на вищих державних посадах.

Нагадаємо, що сам Кім Чен Ір був одноголосно переобраний в Верховні народні збори при стовідсотковій явці на своїй ділянці і явці в 99,98% по всій країні. Лідер КНДР був єдиним кандидатом від ділянки зі "щасливим номером" 333, де, як повідомляє Центральне телеграфне агентство Кореї, всі виборці взяли участь у виборах і проголосували за верховного головнокомандувача Корейської народної армії. "Це є вираженням усіма військовослужбовцями та народом абсолютної підтримки та повної довіри Кім Чен Іра", - відзначає агентство.

Саме голосування в Північній Кореї являє собою відпрацьований ритуал: виборці спершу низько вклоняються портретам Кім Чен Іра і його покійного батька, що висять на стіні колишнього президента країни Кім Ір Сена, а потім двома руками беруть виборчий бюлетень і опускають його в урну.

Біля урни кладуть простий олівець, яким виборець може викреслити кандидата з бюлетеня. За словами північнокорейський перебіжчиків у Південній Кореї, олівець залишається незатребуваним. Оскільки в кожному окрузі зареєстрований лише один кандидат, Викреслювання його з бюлетеня на результат голосування в будь-якому випадку не впливає.

Кім Чен Ір став на чолі держави в 1994 році після смерті свого батька, колишнього лідера КНДР Кім Ір Сена. На даний момент він жодного разу публічно не давав зрозуміти, хто з його трьох синів може стати його наступником і зайняти пост керівника країни.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь