Переключиться на мобильную версию

У Вашингтоні заявляють, що військові навчання з Кореєю не несуть загрози КНДР

Військові навчання, що проводяться США спільно з Південною Кореєю, не є загрозою Північної Кореї.
США засуджують випробування Пхеньяном балістичної ракети
США засуджують випробування Пхеньяном балістичної ракети
site.org

Про це заявив у понеділок, 9 березня, на брифінгу в Держдепартаменті США в. о. прес-секретаря відомства Роберт Вуд.

Вуд зазначив, що "ми б хотіли, щоб Північна Корея повернулася в режим шестисторонніх переговорів, і прагнемо до денуклеаризації Корейського півострова. Республіка Корея не загрожує Північній Кореї".

Однак, Вуд підкреслив, що "важко проникнути в розум керівництва Північної Кореї і зрозуміти, як приймаються рішення в цій державі".

За його словами, дії Північної Кореї викликають занепокоєння не тільки США, але і всього міжнародного співтовариства.

"Риторика, яку ми чуємо з Пхеньяна, контрпродуктивна", - сказав американський дипломат.

Крім того, У США вважають "нерозсудливим кроком" випробування Пхеньяном балістичної ракети.

Випробування Пхеньяном балістичної ракети стане "надзвичайно нерозсудливим" кроком, - заявив у Сеулі спеціальний представник президента США з КНДР Стівен Босуорт за підсумками проведених ним зустрічей з південнокорейськими керівниками, у тому числі з президентом Лі Мен Баком.

За словами Босуорта, запуск цієї ракети стане порушенням резолюції ООН, прийнятої після попереднього пуску в 2006 році. "Як би Північна Корея не називала майбутні випробування, запуском супутника чи чимось іншим, це нічого не змінює, - сказав американський дипломат. - У будь-якому випадку це призведе до порушення резолюції ООН".

Босуорт закликав Пхеньян утриматися від кроків, що ведуть до ескалації напруженості, коментуючи останні жорсткі заяви КНДР, включаючи сьогоднішнє рішення про припинення роботи єдиної "гарячої лінії" зв'язку з Півднем.

Нагадаємо, КНДР оголосила в неділю, 8 березня, повну бойову готовність збройних сил і перервала єдину пряму лінію зв'язку з військовими представниками Південної Кореї. Такі дії стали відповіддю на плани Сеула і Вашингтона провести військові навчання, які розглядаються в Пхеньяні як підготовка до війни.

Крім того, Північна Корея в неділю також попередила, що будь-яка спроба перешкодити запуску телекомунікаційного супутника Кванменсон-2, про підготовлюваний старт якого було оголошено 24 лютого, неминуче призведе до війни. За словами представника генштабу Корейської народної армії, "зустрічний удар буде спрямовано не тільки проти засобів перехоплення супутника, а й проти самих агресорів в особі США та Японії та їх маріонетки Південної Кореї, що виношують плани із перехоплення супутника".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь