Переключиться на мобильную версию

В Іраку заарештували 25 бойовиків Аль-Каїди

У понеділок, 9 березня, в Іраку почалася широкомасштабна операція зі знищення оплотом міжнародної терористичної організації Аль-Каїда.

Урядові війська Іраку проводять зачистку в районі на південь від Багдада. У перший день операції заарештовано 25 бойовиків, котрі знаходилися в розшуку.

Основні події розгортаються в провінціях Бабіль, Ед-Діванія, Ен-Наджаф і Кербела. У перший день операції сімох бойовиків, які що знаходилися в розшуку, було арештовано в Бабілі, чотирьох - в Ед-Діванії та 14 - в Кербелі, повідомляє агентство ІТАР-ТАРС.

Антитерористичні рейди здійснено після отримання розвідувальної інформації про місцезнаходження бойовиків у зазначених провінціях. Вони готувалися до проведення серії терактів.

Нагадаємо, 1 березня сили безпеки Іраку повідомили про затримання 11 членів місцевого угруповання з мережі Аль-Каїди, включаючи так званого міністра нафтової промисловості.

На думку американського командування, Аль-Каїду витиснуто з більшості районів Іраку, але вона все ще здатна на масштабні напади, особливо в Діялі та в околицях міста Мосул на півночі країни.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь