Переключиться на мобильную версию

Пекін звинуватив Вашингтон у вторгненні американського корабля в економічну зону КНР

Китай звинуватив ВМС США у вторгненні американського корабля у виняткову економічну зону КНР і порушенні міжнародного законодавства.
Китай звинуватив ВМС США у вторгненні американського корабля
Китай звинуватив ВМС США у вторгненні американського корабля
navy.mil

Посольство Китаю у Вашингтоні раніше заявило, що корабель ВМС США Impeccable займався незаконною дослідницькою діяльністю у Південно-Китайському морі в 120 кілометрах на південь від китайського острова Хайнань, і китайські органи правопорядку минулої неділі були змушені послати до місця інциденту свої судна, щоб забезпечити дотримання законів.

"Американський корабель без відповідного дозволу вторгся у виняткову економічну зону Китаю", - заявив офіційний представник МЗС КНР.

"Присутність іноземного корабля у виключній економічній зоні Китаю порушує міжнародне і китайське законодавство ... Влада КНР завжди розглядала подібні інциденти ґрунтуючись на існуючому законодавстві", - говориться в заяві МЗС.

При цьому китайська сторона зробила подання США, в якому закликала "припинити незаконну діяльність в регіоні і уникати подібних дій у майбутньому".

Нагадаємо, у заяві Пентагону, в свою чергу, йдеться, що китайські моряки порушили міжнародне законодавство, здійснивши в нейтральних водах небезпечні маневри поблизу американського військового корабля.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь