Переключиться на мобильную версию

Байден: Європа та США втомилися від війни в Афганістані, але вона продовжиться

Європейці та американці втомилися від війни в Афганістані, але боротьба із тероризмом триватиме, - заявив віце-президент США Джозеф Байден у вівторок, 10 березня.
Джозеф Байден вважає, що війна в Афганістані триватиме
Джозеф Байден вважає, що війна в Афганістані триватиме
xronika.az

"Я знаю, що люди як у Європі, так і у моїй країні, втомилися від війни (в Афганістані)", - сказав Байден. Однак, за його словами, війну із тероризмом не можна зупиняти, оскільки міжнародне терористичне угруповання Аль-Каїда та її союзники реорганізуються, і цій загрозі необхідно протидіяти.

Віце-президент визнав, що у союзників НАТО існують різні точки зору щодо відправлення додаткових військових контингентів до Афганістану. "Потрібен реальний консенсус щодо того, що стосується Афганістану", - заявив Байден, виключивши можливість перекидання туди натівських солдатів із Косово.

Як повідомлялося, американський президент Барак Обама констатував, що США поки що не можуть перемогти терористичні організації в Афганістані. Для того, щоб змінити цю ситуацію, на думку Обами, необхідно застосувати тактику, яку використовували в Іраку: посадити за стіл переговорів польових командирів незаконних збройних формувань та переконати їх відмовитися від насильства.

Однак рух Талібан відкинув пропозицію президента США про можливі переговори із поміркованими польовими командирами.

***

До складу Міжнародних сил зі сприяння безпеці в Афганістані входять 56,4 тисяч осіб із 26 країн НАТО і 15 країн-партнерів, зокрема 24,9 тисяч американців.

Ще майже 13 тисяч американських військових діють самостійно. До літа контингент збільшиться на 17 тисяч солдатів та офіцерів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь