Переключиться на мобильную версию

Сім'я, що втратила у Газа 29 родичів, вимагає $ 200 млн. компенсації

Палестинська сім'я, що під час боїв у Секторі Газа втратила 29 осіб, зажадала від ізраїльського керівництва компенсації у розмірі $ 200 млн.
Під час операції Литий свинець чимало палестинських сімей втратили родичів
Під час операції Литий свинець чимало палестинських сімей втратили родичів
АР

Як повідомляє газета Гаарец, позов поданий до суду ізраїльського міста Назарет. У ньому зазначено, що 4 січня у результаті обстрілу житлового будинку в передмісті Гази загинуло сім палестинців. Ще 22 людини - всі з родини Самуні - було вбито наступного дня, коли під вогонь ізраїльських військ потрапило укриття, в якому ховалися ті, що вижили після першого обстрілу.

Позивачі називають обстріли злочинною халатність з боку ізраїльських військ. "Військові вели вогонь, повністю ігноруючи присутність у зоні бойових дій мирних громадян ... Недбалість, необережність, порушення посадових інструкцій, допущені відповідачами, стали причиною вбивства, яке не має виправдання", - сказано в заяві.

Адресатами позову на суму $ 200 млн. стали прем'єр-міністр Ізраїлю Ехуд Ольмерт, міністр оборони Ехуд Барак і начальник Генштабу Габі Ашкеназі.

Зазначимо, раніше компенсацію в $ 40 млн. зажадала Палестинська сім'я, що втратила 11 дітей.

Як повідомлялося, у грудні-січні армія оборони Ізраїлю проводила у секторі Газа військову операцію Литий свинець. За 22 дні бойових дій в анклаві загинуло понад 1,3 тисячі палестинців. Ізраїльтяни втратили убитими 13 осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь