Переключиться на мобильную версию

"Аферисту століття" Медоффу загрожує 150 років ув'язнення

Творцю фінансової "піраміди століття" Бернарду Медоффу, який готовий визнати свою вину перед судом, загрожує 150 років позбавлення волі.
Бернард Медофф
Бернард Медофф
mage.newsru.ua

Про це повідомив прокурор Південного округу Нью-Йорка Лев Дессін після пред'явлення звинувачення у федеральному суді Манхеттена у вівторок, 10 березня.

Колишньому фінансистові у вівторок були пред'явлені обвинувачення за 11 пунктам, у тому числі в махінаціях з цінними паперами, відмиванні грошей, шахрайстві, неправдивих свідченнях.

Прокурор стверджує, що Медофф свідомо втягував в свою піраміду фізичних осіб, банки, компанії, громадські та пенсійні фонди, обіцяючи деяким клієнтам до 46% прибутку на рік. У той же час персонал його фінансової компанії, у яку він навмисно набирав недосвідчених і непрофесійних співробітників, не знав про справжній бізнесі шахрая.

За даними прокурора, на 1 грудня 2008 року компанія Медоффа у своєму звіті заявила про те, що керує 4,8 тисячі рахунків, загальний баланс яких становить 64,8 мільярда доларів. Однак, насправді, на рахунках Медоффа була лише мала дещиця від цієї гігантської піраміди.

Медофф має намір визнати свою провину 12 березня в суді, дала зрозуміти його адвокат Айра Соркін.

На слуханнях було вирішено питання про те, чи може Айра Соркін представляти інтереси Мейдоффа. Судді стало відомо, що родина адвоката втратила гроші через афери фінансиста. Однак у підсумку суд дозволив Соркін захищати клієнта.

Засновник і колишній глава фондової біржі Nasdaq, 70-річний Медофф знаходиться під домашнім арештом під заставу у 10 мільйонів доларів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь