Переключиться на мобильную версию

Freedom House оновила рейтинг невільних країн

Американська неурядова організація Freedom House опублікувала уточнений "індекс несвободи", який скореговано з урахуванням останніх подій у світі.

Станом на березень 2009 року Freedom House визнає найбільш невільною країною світу Судан, президента якого оголошено у розшук Міжнародним кримінальним судом в Гаазі.

У число найбільш невільних держав потрапили також КНДР, М'янма, Екваторіальна Гвінея, Лівія, Сомалі, Туркменія і Узбекистан.

У ТОП-10 несвободи опинилися ще два недержавні утворення: Тибет у Китаї і Чечня в Росії. У звіті особливо підкреслено, що мова йде про країни, які є постійними представниками в Раді безпеки ООН.

Далі в рейтингу несвободи йдуть Білорусь, Китай (в цілому), Куба, Саудівська Аравія, Сирія, Зімбабве, Чад, Еритрея і Лаос.

Нагадаємо, що в січні цього року Freedom House, яка займається оцінкою ступеня політичних і громадянських свобод в країнах світу, назвала найбільш невільною країною світу Північну Корею, а найбільш вільною - Фінляндію. Всього із 193 країн "вільними" названо 89, "частково вільними" - 62, "невільними" - 42 держави.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь