Переключиться на мобильную версию

Щоб усе було як треба: румун за життя провів свій похорон

73-річний румун провів власний похорон, щоб не обтяжувати близьких і бути впевненим, що захід пройде саме так, як він планував.
Мартін Войніцу "святкує" свій похорон
Мартін Войніцу "святкує" свій похорон
ananova.com

Мартін Войніцу із села Вадастра накрив стіл для односельців, близьких та друзів і навіть полежав у гробу. Сільський священик погодився відспівати чоловіка у ході церемонії щодо "майбутньої кончини" винуватця торжества.

"Я попросив близьких голосно поплакати біля мого надгробка. Я повністю задоволений власним похороном", - зазначив Войніцу.

"Я все провів за правилами", - сказав румун. Сім'я Войніцу також привітала це рішення. Вони стверджують, що організувати подію було б набагато складніше після його смерті, коли всі були б розбиті горем.

"Всі багато плакали б, а так ніхто і сльози не вронив. Подія пройшла так вдало, що була більш схожа на весілля, а не на похорон", - розповіла пасербиця "покійного".

Нагадаємо, інший румун у минулому році дізнався про свою смерть, намагаючись оформити візу до Італії. Проте він не став влаштовувати власний похорон, а через суд зажадав анулювати помилкове свідоцтво про смерть 14-річної давності.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь