Переключиться на мобильную версию

Ізраїльтянин, котрий підірвався на міні, загинув, випавши із вертольота рятувальників

Ізраїльтянин-араб Ала Агабрія підірвався на міні під час пікніка, який він та його родичі влаштували на мінному полі.

Рятувальники, які прибули на місце події, спробували доставити його в лікарню на вертольоті, однак по дорозі впустили, у результаті чого Агабрія впав з висоти 50 метрів і загинув.
Про це повідомляє у четвер Едіот Ахронот.

Агабрія разом із двома родичами вибрав поле для пікніка в районі міста Бейт-Шеан. Підірвавшись на одній із мін, він довгий час провів в очікуванні рятувальників, які не могли до нього добратися через небезпеку ділянки.

Як пізніше пояснили поліції родичі загиблого, вони не знали, що поле є закритою військовою зоною, і не бачили ніяких попереджуючих знаків або огорожі.

Було вирішено евакуювати потерпілого за допомогою військового вертольота, який прибув на місце через півтори години після інциденту.

Рятувальники прив'язали Агабрію до ніш і, надягнувши на нього шолом, прикріпили носилки до вертольоту за допомогою спеціальних тросів. Тим не менше, коли вертоліт злетів і почав набирати висоту, троси послабшали, в результаті чого Агабрія впав і загинув.

Крім того, даний випадок не є єдиним у списку безглуздих смертей.

Так, британський таблоїд The Sun пише про книгу Девіда Саусвела та Мета Адамса 1001 безглуздий спосіб померти й наводить найбезглуздіші випадки із книги, герої яких могли б скласти конкуренцію лауреатам премії Дарвіна.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь