Переключиться на мобильную версию

Сержант Глухов одержав у Грузії статус біженця

Молодший сержант російської армії Олександр Глухов отримав в Грузії статус біженця і має передбачені законом привілеї.
"Він хоче повернутися на батьківщину"
"Він хоче повернутися на батьківщину"
club-rf.ru

"Глухов отримав статус біженця, має житло, певну допомогу, в квартирі у нього є телевізор, комп'ютер", - заявив в четвер, 12 березня, офіційний представник МВС Грузії. При цьому він відмовився назвати адресу проживання Глухова в Тбілісі, мотивуючи це міркуваннями безпеки.

"Запевняю, що його ніхто не контролює, і він має можливість вільного пересування", - додав представник МВС. За його словами, Глухов не звертався до влади з проханням про надання грузинського громадянства.

"Він хоче повернутися на батьківщину, але не зараз, коли йому загрожує арешт. Також він не просить виїхати до якоїсь третьої країни", - сказав офіційний представник МВС Грузії.

Нагадаємо, молодший сержант російської армії Олександр Глухов заявляв, що втік до Грузії з особистої ініціативи, боїться повертатися в Росію, але не вважає себе зрадником.

Він також відзначив, що його вчинок не має ніякого політичного підґрунтя, і якщо б поблизу військової частини був кордон з іншою державою, він зробив би так само.

Раніше Міністерство оборони офіційно заявляло про те, що Глухов був захоплений спецслужбами Грузії, і на нього робиться моральний та фізичний тиск. Проте пізніше російські військові визнали, що Глухов дійсно добровільно покинув розташування своєї частини на території Південної Осетії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь