Переключиться на мобильную версию

Лавров назвав фальшивкою документ, що з'явився у ЗМІ про передачу Росією зброї Вірменії

Документ про те, що Росія нібито передала велику партію зброї Вірменії, що з’явився в азербайджанських ЗМІ є фальшивкою, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

"Росія здійснює військово-технічне співробітництво з багатьма країнами, не порушуючи при цьому жодних міжнародних зобов'язань, не порушуючи свого законодавства, не допускаючи будь-яких дестабілізуючих поставок у будь-який регіон", заявив Лавров у четвер, 12 березня, за підсумками переговорів зі своїм азербайджанським колегою Ельмаром Мамедьяровим.

"Що стосується ажіотажу, який виник навколо цього документу, що з'явився в азербайджанських ЗМІ, цей документ, як вже було неодноразово заявлено, є фальшивкою", - підкреслив глава російського зовнішньополітичного відомства.

За його словами, цей документ не відповідає ніяким критеріям такого роду документів, містить інформацію, яка абсолютно не має під собою жодних підстав. Крім того, зазначив глава МЗС РФ, в його тексті є такі граматичні помилки, що виникає питання, хто цей документ писав.

Нагадаємо, на початку січня низка азербайджанських ЗМІ повідомила, що Москва безоплатно передала Єревану зброю та військову техніку на 800 млн. доларів.

Азербайджанське агентство Bakililar.az навіть навело список озброєнь і військової техніки, нібито переданої Вірменії російською стороною: це танки Т-72, БМП, БТР 70/80, БРЕМ-2, ракети Шилка і Стріла, ракети залпового вогню Град, самохідні артустановки Акація і гвоздика, гармати Рапіра, ракети Куб, гранати Ф-1, РГД-5, РКГ-3 / 3 ЕМ, а також підствольний гранатомет, міномети, автомати Калашникова тощо.

Після цього МЗС Азербайджану викликало для роз'яснень посла РФ Василя Істратова.

У російських ЗМІ зазначали, що роздмухування скандалу здатне ускладнити посередницьку діяльність РФ по врегулюванню конфлікту в Нагорному Карабасі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь