Переключиться на мобильную версию

Пакистанська поліція розігнала антиурядову демонстрацію

Поліція в Карачі за допомогою кийків розігнала демонстрантів, які почали чотириденну антиурядову акцію протесту.
У Пакистані розігнали антиурядову демонстрацію
У Пакистані розігнали антиурядову демонстрацію
АР

Акція біля будівлі суду стала першим заходом у рамках запланованого чотириденного "маршу", спрямованого проти уряду країни. Марш повинен закінчитися сидячим страйком біля будівлі парламенту в Ісламабаді.

Головна вимога демонстрантів - поновити в посадах та в правах відсторонених за часів Мушаррафа від професійного та суспільного життя суддів.

Влада Пакистану заявила, що протестуючі прагнуть дестабілізувати обстановку в країні. Поліція вже заарештувала понад 400 активістів опозиції.

Влада також заборонила будь-які політичні заходи в двох найбільших провінціях країни, Пенджаб і Синдхи, побоюючись, що багатолюдні акції можуть спровокувати кровопролиття. Служби безпеки Пакистану приведено в підвищену готовність у зв'язку з імовірністю виникнення заворушень, повідомляють пакистанські джерела.

Опозиція вже заявила, що заборона на політичні збори розрахована на те, щоб зірвати акції по всій країні.

***

Опозиційні акції відбуваються на тлі напруженості через рішення суду, за яким лідеру опозиції Навазу Шаріфу і його братам заборонено займати державні посади. Наваз Шаріф підтримав вимогу адвокатів про поновлення зміщеного ще за часів Первеза Мушаррафа зі своїх посад суддів і закликав жителів країни приєднатися до демонстрантів.

Нагадаємо, наприкінці лютого у східній частині Пакистану були розгорнуті воєнізовані сили правопорядку після того, як прихильники екс-прем'єра Наваза Шаріфа влаштували масові акції протесту, які переросли у заворушення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь