Переключиться на мобильную версию

Російський бізнесмен має намір балотуватися в президенти Литви

Литовський підприємець російського походження Володимир Романов надав документи у головну вибіркову комісію Литви для участі у виборах президента.
Литовський підприємець російського походження Володимир Романов балотуватиметься в президенти Литви
Литовський підприємець російського походження Володимир Романов балотуватиметься в президенти Литви
korrespondent.net/world/770119

Якщо його зареєструють, то він стане першим громадянином Литви російської національності, що взяв участь у боротьбі за президентську посаду. Відповідь з виборчкому очікують завтра.

Між тим, член комісії Павелас Куяліс вже висловив сумнів щодо реєстрації Романова, апелюючи до литовської конституції. "Визначення "громадянин Литви за походженням" означає, що литовське громадянство має бути і у самого претендента, і у його батьків", - заявив він. Романов же народився в Росії, у Твері.

Зазначимо, згідно з основним законом Литви, президент обирається шляхом таємного голосування строком на п’ять років на підставі загального, рівного і прямого вибіркового права. Главою держави може бути громадянин країни за походженням, що проживає в Литві протягом трьох останніх років. На день виборів йому має виповнитися не менше сорока років.

Володимир Романов є главою інвестиційної групи UBIG, яка займається інвестуванням в нерухомість, виробництво, логістику і спорт, у тому числі і за кордоном. Володимир Романов є власником футбольного клубу Heatl of Midlothian в Единбурзі.

Відомо, що в списку претендентів на вищу державну посаду вже зареєстровано 11 осіб. Голосування відбуватиметься у два тури - 17 травня і 7 червня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь