Переключиться на мобильную версию

Горбачов запропонував США розпочати власну перебудову

Колишній президент СРСР Михайло Горбачов у черговий раз заявив, що США необхідна нова перебудова.
Горбачов вважає, що США гостро потребують перебудови
Горбачов вважає, що США гостро потребують перебудови
russianspy.org
За словами першого і єдиного президента Радянського Союзу, під час його нещодавньої поїздки в Америку пропозицію розпочати "перебудову" зустріли десятихвилинною овацією аудиторії, повідомляє The Daily Telegraph.

Михайло Горбачов заявив також, що перед президентом США Бараком Обамою стоять дуже складні завдання, оскільки він прийшов до влади у розпал найбільшої з часів Великої депресії 1929-1931 років економічної кризи. З кризою такого масштабу, вважає Горбачов, Америка не зможе впоратися самостійно. Час всесвітнього домінування США минув, уточнив він.

Водночас, Горбачов вважає, що запропоновані кабінетом Обами заходи можуть стати навіть чимось більшим, ніж перебудовою. Він побажав нової американської адміністрації успіхів у вирішенні "нелегких проблем". 

Михайло Сергійович також вважає, що світова фінансова система повинна взяти у капіталізму стимулювання, а у соціалізму - більше рівності та соціальної справедливості. Головною ж бідою для всього світу Горбачов назвав прірву між багатими та бідними.

Нагадаємо, днями Михайло Горбачов піддав різкій критиці партію Єдиная Россия, лідером якої є прем'єр-міністр РФ Володимир Путін. За словами колишнього президента СРСР, Єдиная Россия - "це партія бюрократів, що є гіршою версією КПРС".
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь