Переключиться на мобильную версию

Грецькі анархісти влаштували погром у центрі Афін

Група молодих людей, озброєних ломами і кувалдами, розгромили вітрини магазинів і банків, а також розбили машини в районі Колонакі, що знаходиться в центрі Афін.
Анархісти влаштували погром
Анархісти влаштували погром
АР

Хуліганів було близько 50 осіб, вони були в капюшонах, повідомляє AFP. Зловмисники залишили листівки з вимогою звільнити їх однолітка, анархіста, сина "лівого" політика. Молодого чоловіка було арештовано в 2007 році за пограбування банку, і відтоді він знаходиться в ув'язненні.

Як повідомлялося 12 березня, грецьке ліворадикальне угруповання Революційна боротьба випустило прокламацію, в якій взяло на себе відповідальність за два напади на банки в Афінах і пригрозило організувати нові теракти.

Раніше Революційна боротьба брала на себе відповідальність за обстріл із гранатомета посольства США в січні 2007 року і за три напади на поліцейських, в результаті яких важкі поранення отримав офіцер.

Нагадаємо, на початку лютого раніше невідоме екстремістське угруповання Революційна фракція (Revolutionary Sect) оголосило грецькій поліції партизанську війну. Через два тижні група під назвою Змова вогнищ пожежі взяла на себе відповідальність за 17 вибухів в Афінах.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь