Переключиться на мобильную версию

У Франції та Нідерландах заарештували ще двох наслідувачів німецького підлітка

Сьогодні, 13 березня, поліція Франції та Нідерландів заарештувала ще двох підлітків, які розмістили в інтернеті повідомлення про можливі спроби влаштувати стрілянину у школі. 18-річний француз розмістив у Мережі повідомлення такого змісту: "У Ренсі (нав.
Підлітки Франції та Нідерландів захотіли вдатися до наслідування поведінки Тіма Кречмера
Підлітки Франції та Нідерландів захотіли вдатися до наслідування поведінки Тіма Кречмера
AP
У Нідерландах відбувся аналогічний інцидент. Поліція заарештувала 18-річного юнака за звинуваченням у спробі влаштувати стрілянину в одній зі шкіл на півдні країни у місті Бреда. Затримання провели незабаром після того, як підліток розмістив повідомлення на одному із американських сайтів. Після арешту він також заявив, що це був жарт. Проте, влада закрила усі школи та дитячі медичні заклади міста.

Зазначимо, це уже не перші подібні інциденти. Так, сьогодні німецька поліція була змушена закрити одну зі шкіл на південному заході країни після того як зафіксувала в інтернеті попередження про загрозу стрільби. Ще один жартівник з'явився напередодні у Швеції.

Як повідомлялося, 11 березня житель німецького містечка Вінненден Тім Кречмер застрелив 9 учнів та трьох вчителів школи, учнем якої він був раніше. Крім того, він убив трьох випадкових перехожих та поранив двох працівників поліції, після чого застрелився.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь