Переключиться на мобильную версию

Жінку, котра була в заручниках у російському банку, госпіталізовано

Одну з жінок, які опинилися в заручниках у збройного чоловіка в російському банку, госпіталізовано з гіпертонічною кризою.
Заручницям вдалося втекти через вікно банку
Заручницям вдалося втекти через вікно банку
dni.ru

За словами керівника прес-служби адміністрації Кемеровської області Сергія Черемнова, зараз вона перебуває у місцевій лікарні. Всі інші заручники почувають себе нормально.

"Ця жінка - за віком старша із трьох жінок-касирів, яких захоплено у банку, - перша змогла втекти з будинку через вікно. При її огляді медики поставили діагноз гіпертонічна криза, у зв'язку з чим її госпіталізували в Ленінсько-Кузнецький центр охорони здоров'я шахтарів", - повідомили в прес-службі. За їх даними, життю жінки нічого не загрожує, можливо її відпустять додому вже до ранку.

"Влада Кузбасу надасть всім заручникам матеріальну допомогу", - зазначив Черемнов.

Як відомо, після захоплення відділення Урса-Банку в російському місті Ленінськ-Кузнецький в заручниках опинилося п'ятеро осіб: двоє охоронців і троє жінок, одна з яких вагітна. Ще до силової операції, в результаті якої було знищено нападника, трьом заручницям, у тому числі вагітній жінці, вдалося втекти через вікно банку.

Поки губернатор Кузбасу Аман Тулієв вів переговори зі злочинцем, було створено оперативний штаб. В операції із звільнення заручників задіяно понад 100 співробітників кузбаської міліції, управлінь ФСБ і МНС.

Загарбник банку, котрий називав себе сибіряком, вимагав грошей. "Я вам сказав, дайте 30 мільйонів і транспорт, щоб ніхто мене не переслідував, інакше візьму з собою заручників і повідомлю своїм друзям, і вони підірвуть вибуховий пристрій", - цитують його слова в прес-службі.

Переговори завершилися силовою операцією, в ході якої злочинця було убито. Міліціонери на місці знешкодили вибуховий пристрій. За уточненими даними, це не була граната.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь