Переключиться на мобильную версию

Лідери ІРА були присутні на похоронах убитого бойовиками поліцейського

Керівництво політичного крила Ірландської республіканської армії відвідали похорон поліцейського Стівена Керролла, якого було вбито 9 березня Спадкоємною ІРА.
Люди вшанували пам'ять поліцейського
Люди вшанували пам'ять поліцейського
АР

Як повідомляє The Independent, це перший випадок, коли члени ІРА прийшли на похорон жертви фактично своєї ж організації. Представник партії Шин Фейн (політичне крило ІРА) Джон О'Дауд сказав, що присутність партії на похоронах є актом поваги і знаком згуртованості.

У свою чергу, священик, який проводив службу, підкреслив, що вбивство поліцейського не дасть Північній Ірландії поринути в неспокійне минуле. "Згуртований народ не можна зупинити. Сьогодні день миру", - заявив він.

Як зазначає видання, церква міста Бенбрідж, в якій відбувалася поминальна служба, не змогла вмістити всіх людей. Перед службою люди вшанували пам'ять поліцейського, а також двох військовослужбовців, яких убито за два дні до його загибелі, трьома хвилинами мовчання.

Нагадаємо, 9 березня у 40 кілометрах від Белфасті було убито поліцейського Стівена Пол Керролла. Разом із напарником він прибув за викликом в район міста, де живуть переважно католики. Як тільки поліцейські вийшли з машини, по них відкрили вогонь. Керролл отримав поранення в голову, від якого згодом помер у лікарні.

Відповідальність за вбивство взяло на себе угруповання Спадкоємна ІРА.

Атака на поліцейських сталася через два дні після того, як воєнізоване угруповання Реальна ірландська республіканська армія напала на британську військову базу Массерін в північно-ірландському графстві Антрім, в результаті чого загинуло двоє військовослужбовців.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь