Переключиться на мобильную версию

Медведєв закликав російських бізнесменів віддавати моральні борги

Президент РФ Дмитро Медведєв закликав російських бізнесменів виявити соціальну відповідальність в умовах кризи.
Медведєв закликав російських бізнесменів віддавати моральні борги
Медведєв закликав російських бізнесменів віддавати моральні борги
ruvr.ru

"Наш бізнес розвивався дуже швидко. І за рахунок цього отримав і багато додаткових можливостей. Ніде, може бути, у світі так швидко не відбувався розвиток підприємництва  останнім часом, як у нашій країні. Просто люди ставали дуже багатими за дуже короткі строки. Тепер прийшов час віддавати борги, борги моральні, тому що ця криза - це тест на зрілість", - сказав Медведєв у бесіді з керівником дирекції інформаційних програм Першого каналу Кирилом Клейменовим у межах проекту Бесіда із президентом.

За словами Медведєва, справжній бізнесмен уміє цінувати своїх працівників.

"Він буде намагатися, частину своїх пропозицій, частину своїх ідей чи особистих інтересів відкласти на потім, але  зберегти трудовий колектив, платити йому заробітну плату, зберегти те, чим він займався останні роки. А якщо людина починає смикатися, якщо він продає бізнес, біжить кудись, це означає те, що він неправильний підприємець", - зазначив президент Росії.  

Інститут уповноважених Центробанку в комерційних банках у цей час необхідний, додав Медведєв.

"Вони будуть спостерігати, яким чином розвивається сьогодні бізнес у банківській сфері. Вони будуть давати згоду на здійснення тих або інших угод, спостерігати, щоб кредити видавалися на прийнятних, нормальних ринкових умовах, а не вимагали якихось підношень для здійснення якихось немислимих дій, що, на жаль, у нас теж відбувається періодично в банках", - зазначив Медведєв.   

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь