Переключиться на мобильную версию

Екс-прем'єр Пакистану відмовився дотримуватися домашнього арешту

Лідер опозиції Пакистану Наваз Шаріф відмовився дотримуватися домашнього арешту, накладеного на нього владою.
Екс-прем'єр Пакистану відмовився дотримуватися  домашнього арешту
Екс-прем'єр Пакистану відмовився дотримуватися домашнього арешту
pictures.reuters.com

Назвавши обмеження своєї волі "незаконним", "аморальним" і "таким, що суперечить конституції", лідер партії Мусульманська ліга вийшов зі свого будинку в Лахорі і приєднався до своїх прихильників, які зібралися біля його будинку.   

Раніше в неділю біля будинку Шаріфа відбулася бійка між опозиціонерами та поліцією, під час якої юрба закидала охоронців порядку каменями, а ті відповідали сльозогінним газом і кийками.

Шаріф сів у машину, щоб поїхати на мітинг  у центрі міста, однак поки невідомо, чи вдасться йому це зробити, оскільки прилеглі вулиці заблоковані поліцейськими.  

У суботу поліція видала розпорядження, відповідно до якого Наваз Шаріф, його брат Нахбаз і низка інших опозиційних лідерів повинні були залишатися під домашнім арештом з 15 до 17 березня.  

У понеділок опозиціонери планували очолити марш протесту з Лахора на сході країни до столиці Ісламабаду. Досягши Ісламабада, учасники акції мали намір улаштувати сидячий страйк біля будинку парламенту.  

Влада забороняє опозиційні мітинги, заявляючи, що вони можуть призвести до насильства та безладів.

Опозиція вимагає відновлення на посадах  суддів Верховного суду, відсторонених ще колишнім президентом Первезом Мушаррафом.  

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь