Переключиться на мобильную версию

Лікуд і Наш дім - Ізраїль домовилися про створення коаліції

Партії Лікуд Біньяміна Нетаньяху і Наш дім - Ізраїль (НДІ) Авігдор Ліберман підписали в неділю, 15 березня, угоду про створення коаліції.

Про це повідомляє AFP.

У новому уряді, який очолить Нетаньяху, Ліберман займе пост міністра закордонних справ.

Крім того, члени партії Наш дім - Ізраїль отримають портфелі: міністра внутрішньої безпеки, міністра інфраструктури, міністра туризму і міністра у справах репатріації та абсорбції.

Решту голосів Лікуд сподівається отримати від інших представників правого табору в парламенті - партій ШАС, єврейство Тори, Національна єдність і Єврейський дім. Усі вони висловили підтримку кандидатури Нетаньяху і ведуть переговори про участь у правлячій коаліції.

На виборах у Кнесет, що відбулися 10 лютого, партія Лікуд зайняла друге місце, отримавши 27 місць у парламенті, а Наш дім - Ізраїль став третім, отримавши 15 мандатів. Першою була партія Кадіма, яку очолює Ціпі Лівні. Вона забезпечила собі 28 місць у Кнесеті.

Незважаючи на перемогу Кадіми, президент Ізраїлю доручив формування уряду лідеру Лікуда Біньяміну Нетаньяху. Лікуд та Кадіма одразу ж після виборів заявили, що не зможуть сформувати уряд національної єдності. Тим не менше, після того, як Нетаньяху було доручено формування уряду, він провів переговори з Лівні, які, як і очікувалося, завершилися безрезультатно.

Партія Кадіма після трьох років перебування при владі в Ізраїлі заявила про свою готовність піти в опозицію.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь