Переключиться на мобильную версию

В Австрії починається судовий процес над маніяком Йозефом Фрітцлем

У понеділок, 16 березня, в Австрії починається судовий процес над Йозефом Фрітцлем - маніяком, який чверть століття тримав в ув'язненні і ґвалтував власну доньку.
Суд засудив Фрітцла до довічного ув'язнення
Суд засудив Фрітцла до довічного ув'язнення
АР

Процес у справі 73-річного маніяка обіцяє стати найгучнішим в Австрії за останні роки. Ще в неділю, за добу до початку процесу, журналісти почали займати місця перед будівлею окружного суду в місті Сент-Пельтені, що у 70 кілометрах від Амштеттена.

Як очікується, процес над Йозефом Фрітцлем триватиме 5 днів. Вердикт виноситимуть 8 присяжних, більшість засідань відбудуться в закритому режимі. Чоловікові пред'явлено звинувачення у вбивстві, зґвалтуванні і насильницькому позбавленні свободи. Як очікується, суд засудив його до довічного ув'язнення.

73-річний маніяк розповів, як тримав взаперті у підвалі власну доньку. Її ув'язнення почалося у 84-му році. Відтоді дівчина жила, по суті, в камері тортур і народжувала дітей від власного батька. У результаті інцесту народилося семеро дітей, одна з яких померла. Коли поліцейські вивели в'язнів на світ, з'ясувалося, що діти маніяка ніколи не бачили сонця.

Фрітцл уже дав свідчення за всіма пунктами звинувачення, окрім одного - вбивства своєї новонародженої дитини. Однак інші свої злочини маніяк описав у всіх подробицях. Фрітцл сподівався продати історію журналістам за 4 мільйони євро, але таблоїди відмовилися друкувати протоколи допитів маніяка.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь