Переключиться на мобильную версию

Уряд Естонії підготував законопроект про придушення масових заворушень

Уряд Естонії схвалив і передав на розгляд у парламент країни законопроект про введення у країні, у разі виникнення масових заворушень, надзвичайного стану.

Як повідомила в понеділок естонська газета Постімеес (Postimees), уряд схвалив і передав на розгляд парламенту проект закону про надзвичайний стан і закон про внесення змін до пенітенціарного кодексу, згідно з яким у випадку тривалих, пов'язаних з насильством масових заворушень, що загрожують конституційному ладу, можна вводити надзвичайний стан.

Видання зазначає, що у разі прийняття цього законопроекту парламентом уряд отримає право "встановлювати цензуру і комендантську годину, забороняти демонстрації, значно обмежувати права людини".

Нагадаємо, у квітні 2007 року в Естонії спалахнули масові заворушення у зв'язку з рішенням уряду почати розкопки поховання радянських воїнів біля пам'ятника Воїну-визволителю на Тинісмязі і перенести монумент з центру міста. Під час зіткнень з поліцією були затримані сотні людей, десятки отримали поранення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь