Переключиться на мобильную версию

КНДР частково відкрила кордон з Південною Кореєю

Влада Північної Кореї погодилася частково відкрити кордон з Південною Кореєю.
КНДР відкрила кордон з Південною Кореєю
КНДР відкрила кордон з Південною Кореєю
АР
Як зазначили представники південнокорейського міністерства з питань об'єднання двох Корей, поки неясно, чи дозволять владі КНДР проїзд її жителів на свою територію.

Чотирьом іноземцям і одній мешканці Південної Кореї, яка боялася запізнитися на своє власне весілля, дозволили повернутися в Південну Корею у суботу. Але ще понад 400 осіб повинні були чекати до понеділка, щоб повернутися додому.

Спільна промислова зона, розташована в декількох кілометрах від кордону, є одним із символів більш тісних економічних зв'язків між двома Кореями, що виникли за останні десять років.

Хоча Північна Корея дозволила південнокорейським працівникам повернутися на Південь, її влада не говорить про те, коли кордон буде відкрито повністю.

У промзоні діють близько 100 південнокорейських компаній, на яких працюють північнокорейські робочі. За словами їх представників, перебої з постачанням і невизначеність згубно позначаються на виробництві.

Північнокорейська влада закрила кордон у п'ятницю без пояснюючих причин. До цього вона теж закривала кордон, за словами представників Пхеньяна, у відповідь на широкомасштабні військові навчання американських і південнокорейських військовослужбовців.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь