Переключиться на мобильную версию

Австрійський маніяк Йозеф Фрітцль визнав усі звинувачення, крім вбивства і поневолення

Австрієць Йозеф Фрітцль, котрий у понеділок, 16 березня, постав перед судом за те, що 24 роки тримав в ув'язненні і ґвалтував власну доньку, частково визнав свою провину.
Фрітцль визнав усі звинувачення
Фрітцль визнав усі звинувачення
АР

Фрітцль визнав свою провину щодо звинувачень у зґвалтуванні й інцесті, позбавленні волі та інших звинувачень, крім звинувачення у поневоленні доньки і вбивстві однієї з її дітей, повідомляє британська телекомпанія Sky News.

Суд над 73-річним Фрітцлем відбувається в австрійському місті Санкт-Пельтен. Передбачається, що більша частина процесу буде закритою, проте на перше засідання журналістів пустили. Відомо, що обвинувачений постійно закриває обличчя папкою.

Згідно із даними звинувачення, житель міста Амштеттен Йозеф Фріцль у 1984 році замкнув у підвалі свого будинку рідну доньку Елізабет, якій тоді було 18 років. Там він регулярно ґвалтував дівчину, в результаті чого вона народила сімох дітей. Трьох із них Фрітцль забрав у дочки і ростив в своєму домі, ще троє росли в підвалі. Ще одна дитина померла невдовзі після народження.

Експерти прийшли до висновку, що причиною смерті немовляти стала відсутність медичної допомоги. Ця обставина дозволила висунути проти Фрітцля також звинувачення у вбивстві. Як очікується, суд засудив його до довічного ув'язнення.

Раніше повідомлялося, що Фрітцль сподівався продати історію журналістам за 4 мільйони євро, але таблоїди відмовилися друкувати протоколи допитів маніяка. Правоохоронні органи заарештували Йозефа Фрітцля у квітні 2008 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь